Ofis-Firma Kapı Tabelası

Ofis kapı tabelası, kurumsallık ve tanıtım için çok önemlidir ve bir ofisin olmazsa olmazıdır. Firmanız için görsel açıdan şık bir görüntü oluştururken, aynı zamanda da reklamınızı yapmış olacaksınız. Şeffaf yada renkli zeminli  ışıklı, ışıksız gibi seçenekleri olan kapı tabelaları oldukça fazla alternatif içermektedir.   Genelde orta ve küçük boyda hazırlanmaktadırlar.  Firmanıza gelen müşterilerin size daha kolay ulaşabilmeleri adına hazırlanan bu tabelalar son derece önemli dir.  Ofisiniz için tabela yaptırırken iş yerinize uygun şekillerde bir tabela tercih etmeniz ve daha sonrada görsel olarak nasıl duracağına karar vermeniz gerekmektedir.

Firmanıza uygun olarak tasarlanan kapı giriş tabelasında çoğu zaman firma ismi ve logo bulunmaktadır.  İsteğinize göre daha sade ve yalın tasarımlar da yapılabilmektedir. Daha çok apartman tipi binalarda ve home ofis tarzı iş yerleri için tasarlanmaktadır.  Ofisiniz için hazırlatacağınız bu tabelalar sayesinde, daha fark edilir ve akılda kalıcı olabilirsiniz.

Ofis kapı tabelası ihtiyacınız için tabelanın takılacağı alanın fotoğrafını istediğiniz diğer detaylarla birlikte bize mail atmanız durumunda (info@pleksitrend.com) tabela tasarımı yaparak sizi geri dönüş sağlamış olacağız.


 


 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s