Corona Virüs Yayılmasını Önleme Amaçlı Pleksi Korunma Paneli

Hepimiz şu anda kendimizi ve diğerlerini koronavirüsten korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Koronavirüs ile enfeksiyonu mümkün olduğunca önlemek için hangi aktif adımları atabilirsiniz? Covid-19’un yayılmasına karşı Pleksi koruma paneli kullanabilirsiniz. Perakendeciler, eczacılar, eczaneler ve pastaneler ve bir çok işletme için  kullanımı uygundur.

Süpermarketler, eczaneler, manavlar ve doktorların bekleme odaları: bu gibi yerlerin hepsi insanların sıklıkla gelip gittiği yerlerdir. Plexiglass ile kasa bölümlerini ve iletişim kuran çalışanlarınızı koruyarak aynı zamanda müşterilerinizi de koronavirüs ile enfeksiyona karşı korumuş olursunuz. Ürün yelpazemizde, Covid-19’un yayılmasını önlemeye yardımcı olacak hazır virüs koruma panelleri bulunmaktadır. Şeffaf pleksi panelleri farklı boyutlarda üretebiliyoruz;  60 cm genişlik x 80 cm yükseklik ve 120 genişlik x 80 cm yükseklik gibi. .

Virüs koruma panelleri banko üzerinde kolaylıka ayakta durabilir.  Üretmiş olduğumuz pleksi askılı panelleri de her ortamda tavana asarak kullanabilirsiniz.  Marketler için çok yararlıdır. Pleksi ham maddesinin asıl avantajları, standart camdan iki kat hafif ve 30 kat daha güçlü olmasıdır, aynı zamanda alkol ve ya antistatik temizleyici ile temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi de kolaydır..


  • Acil Fiyat ve sipariş için Hemen bize ulaşın. 0534 267 76 22
  • Noter Masüstü Banko Virüs Koruma Panelleri
  • Eczane Virüs Koruma Paneli
  • Otel Virüs Koruma Paneli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s