Hakkımızda

Pleksiye dair tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınızız, araştırmayı, kendimizi geliştirmeyi seviyoruz, yenilikçiyiz, farklıyız ve fark yaratmak bizim için çok önemlidir.

Pleksi Trendin  başlıca hedefi  müşterilerine  güvenilir ve sağlam bir üretici, gerektiğinde çözüm ortağı olarak  projelerinde  maksimum güven ve kalite çerçevesinde üretim yapmaktır.  Ağırlıklı olarak pleksi stand, broşürlük, dekoratif objeler üretimi yapan Pleksi Trend display ürünler, yönlendirme sistemleri fason kesim hizmetleri ve tabela uygulamalarıda yapmaktadır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren Pleksi Trend, son sistem lazer ve cnc makineleriyle ilerlemesine doğru ve güvenilir adımlarla devam etmektedir. 2012 yılından bu yana da   400 m2 lik üretim alanında işinde uzman personeli ile birlikte çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti  firmamızın en önemli kalıcı değeridir.

Sözümüze başlarken Pleksi Trend olarak yenilikçi ve farklı olduğumuz belirtmiştik çünkü  ;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Pleksi Trend  ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Tasarım,  pleksi , lazer ve cnc teknolojileri gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli  birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Pleksi Trend’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

Hakkımızda” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s