Sık Sorulan Sorular

Ürünlerinizin stok bilgisini nasıl öğrenebilirim?
Sitemizde satışı yapılan ürünler sipariş üzerine üretilen özel ürünlerdir. Stokta bulunan ürünler kampanya sayfamızda stok sayısı ve fiyat bilgileri ile birlikte yayınlanmaktadır.
Toplu siparişlerde indirim yapıyor musunuz?
Evet. Bu durum ürüne göre değişmekle birlikte kişiye özel ürünlerimiz için, 50 adet ve üzeri siparişlerde kurumsal ürünler için 10 Adet ve üzeri siparişlerde belirli oranlarda indirimimiz oluyor.  İstemiş olduğunuz adetleri belirtmek ve fiyat almak için  önce bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.
Minimum sipariş adedi nedir?
İstemiş olduğunuz adette ürün hazırlayabiliriz, üretim proseslerinden kaynaklı adet bazlı fiyat değişiklikleri olmaktadır.
Teslimat süreniz kaç gündür?
Teslimat süresi, siparişinizin adet sayısı ve  kişiye özel ürün olmasına  bağlı olarak 4-7 iş günüdür. Ürünleriniz tamamlanıp kargoya verildikten sonra ise, teslim süresi 1-3 iş günüdür. Bu süreler genel teslimat süreleridir. Kargo gönderilerde ücret alıcı tarafından karşılanmaktadır. Tarafımızdan kargoya teslim edilen siparişlerle ilgili olarak yaşanacak gecikmeler, kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre değişiklik göstermektedir.
Size nasıl ulaşabilirim?
Hafta içi 09:00 / 18:00 – Cumartesi : 09:00 / 15:00 saatleri arasında iletişim numaralarımızdan  (0216  392 91 91)  ve 7/24  info@pleksitrend.com adresine mail atabilirseniz, en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.